Jei įsigyta produktas, kuris neturi tauriųjų metalų (sidabrinių užsegimų ar kitokių detalių) nepatiko ar netiko, galite jį grąžinti arba keisti, vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Iš viskastau.lt el. parduotuvės įsigytą prekę galite grąžinti arba keisti į kitą prekę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigyjimo.

Grąžinamos prekės privalo būti:

  • nenaudotos ir nesugadintos;
  • nuo prekės turi būti nenuimtos originalios etiketės.
  • prekės bei įpakavimo išvaizda iš esmės turi būti nepasikeitusi. (Už sugadintą pakuotę, imamas  3 eur mokestis, kuris yra išskaičiuojamas iš grąžinamos sumos);
  • prekės komplektacija turi būti pilna;

Pagal individualų užsakymą pagamintoms arba  prekėms, kurios buvo koreguotos pagal individualų prašymą, 14 dienų grąžinimo/keitimo taisyklės negalioja ir tokios prekės negrąžinamos.

Prekės išsiuntimu pasirūpiną pirkėjas, grąžinimas galimas siunčiant Lietuvos paštu registruota pirmenybine siuntą arba naudojantis Lp express, Omniva terminalais.

Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 5 darbo dienas pervesti pinigus į tą pačią Jūsų sąskaitą, iš kurios buvo mokėta arba pakeisti prekę į kitą.

Norėdami grąžinti ar pakeisti prekę į kitą, prašome su mumis susisiekti el. laišku – info@viskastau.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę.

Jei neradote atsakymo ir reikia papildomos informacijos mes pasirengę jums padėti: +370 604 54 945 arba el.paštu info@viskastau.lt